Masáže a služby

Prožijte naše masáže v Plzni a Praze. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle aktuálních potřeb a rozpoložení. Při vědomé práci s tělem kombinujeme níže uvedené masáže a techniky:

Tantra masáž

Tantra masáž je jemný způsob probuzení a zcitlivění celého těla. Velmi citlivě a s úctou nás vede cestou hlubokého uvolnění, odevzdání a sebe-přijetí. Zve k prožití těla jako chrámu duše a probouzí životní energii, která vede k plnějšímu a radostnějšímu prožívání života. Zároveň nás učí, jak přistupovat ke svému tělu, jak pracovat s limitujícími myšlenkami a s vlastní energií a také jak vzít zodpovědnost za to, co se v našem životě odehrává.

De-armouring

De-armouring je velmi účinnou technikou vědomé práce s tělem, při níž dochází k uvolňování nahromaděného emocionálního stresu prostřednictvím práce s vybranými trigger pointy – spoušťovými body, ve kterých se kumuluje svalové napětí.

Biodynamické a relaxační masáže

Biodynamické a relaxační masáže používáme jako doplňkové při celostní vědomé práci s tělem, je však možné se na ně objednat samostatně. Pokud hledáte uvolnění a relaxaci, psychický odpočinek a načerpání nových sil, ale zatím se necítíte na to, jít hlouběji, pak je pro Vás tato možnost ideální.

Součástí každého setkání je hlubší seznámení s navrhovanou technikou a vysvětlení možností, které nabízí v kombinaci se záměrem klienta. Na základě této konzultace vybereme masáž, která bude pro danou chvíli nejvhodnější.

Zaujaly vás naše masáže?