Tantra masáž

Tantra masáž je jemný způsob probuzení a zcitlivění celého těla. Velmi citlivě a s úctou nás vede cestou hlubokého uvolnění, odevzdání a sebe-přijetí. Zve k prožití těla jako chrámu duše a probouzí životní energii, která vede k plnějšímu a radostnějšímu prožívání života. Zároveň nás učí, jak přistupovat ke svému tělu, jak pracovat s limitujícími myšlenkami a s vlastní energií a také jak vzít zodpovědnost za to, co se v našem životě odehrává.

Tantrická masáž také nabízí velmi léčivé techniky zaměřující se na intimní oblast, která často nese vědomé či nevědomé sexuální traumata a bloky. Ty často ovlivňují náš intimní život, partnerské vztahy i vztah k sobě samým. Díky velmi jemnému a respektujícímu doteku lze tyto bloky postupně uvolnit, uvědomit si staré vzorce chování v oblastí naší intimity a nahradit je novým, zdravým a respektujícím přístupem, který umožní prožívat vlastní tělo a intimitu zcela odlišným způsobem, než doposud.

Tantrická masáž může být cestou hlubokého odpočinku a uvolnění, cestou hlubokého uzdravení či spirituálních orgasmických prožitků. Zpravidla přináší přesně to, na co je člověk připraven a co je pro něj v daný okamžik nejlepší. Pravidelnými tantrickými masážemi lze postupně rozpustit energetické bloky, které si s sebou člověk nese nejčastěji z dětství, poznat a zastavit vnitřního kritika, který nám často zabraňuje ve spontánním prožívání daného okamžiku a vnést vědomí do každodenního života.

Tantrická masáž není erotickou masáží. Ačkoliv se nevyhýbá intimní oblasti těla (není podmínkou), jejím záměrem není sexuální vzrušení ani stimulace vedoucí k vyvrcholení. Při práci s intimní oblastí klienta používáme vždy jednorázové kvalitní bezlatexové rukavice vhodné pro sexuological bodywork.

Více o rozdílu mezi tantrickou a erotickou masáží na našem blogu.